2020m. lapkričio 07 d. vyko virtuali ESLA (CPLOL) Generalinė Asamblėja (GA)
Generalinėje Asamblėjoje buvo svarstomi šie klausimai.
1. CPLOL veiklos užbaigimas ir ESLA veiklos įteisinimas: organizacija perregistruojama Belgijoje, įstatus ir finansus perkeliant į organizaciją nauju pavadinimu, keičiamas logotipas ir kt.
2. Pateikta į užduotį orientuotų darbo grupių veiklos ataskaita:
Detalesnė informacija apie kongresą bus pateikiama LLA Facebook paskyroje ir internetinėje svetainėje: www.logopeduasociacija.lt.
Tikimės LLA narių iniciatyvų metodinėse grupėse ir įstaigose, logopedijos sudentų grupėse ir švietimo bei sveikatos priežiūros įstaigose. Kviečiame iniciatyvomis (pvz. informacija apie planuojamus, įvykusius renginius, priemonėmis irk t.) dalintis LLA FB paskyroje.
Laukiame LLA nairų elektroninio plakato (Telepraktikos tema) pavyzdžio siūlymų iki gruodžio 5d. Dalinkitės LLA FB paskyroje. Galbūt šiemet Lietuvos logopedų pasiūlytas plakatas bus išrinktas tinkamiausiu 2021m. metų temai iliustruoti. Tai puiki galimybė ir LLA būti aktyviai!
LLA nariams visa naujausia ESLA/ CPLOL informacija skelbiama FB paskyroje ir internetinėje svetainėje. Nuo šiol, informacija bus išsiunčiama LLA nariams, susimokėjusiems nario mokestį ir elektroniniu paštu.
3. Doktorantų tinklo (SLPhD) siūlymas bendradarbiauti, kviečiant Europos mokslininkus konsultuoti, dalytis žiniomis, būti ekspertais, rengiant daktaro disertacijas bei Europos logopedijos srities doktorantus įsitraukti į šį tinklą.
4. Italijos logopedų asociacijos siūlymas, ESLA vaidmeniu laikyti bazinio logopedų rengimo kokybės kontrolės klausimą. Siūloma inicijuoti nuotolinius kursus, vasaros stovyklas ir kt., tobulinant logopedų rengimą.
Siekiant ESLA veiklos dermės, akcentuojama bendradarbiavimo tarp darbo grupių svarba.
Informaciją parengė LLA Tarybos narė, LLA atstovė ESLA/CPLOL:
Dr. D. Kairienė